הוצאת ספרים – הדרך אל פרסום כתב היד

אמיר חזר הביתה והניח את ערימת הניירות ואת תיק הגב הכבד על השולחן. כתב היד שלו בצבץ מתוך התיק הגדול ואמיר הרהר לעצמו: "כבר פניתי היום לעוד חמש הוצאות ספרים ועדיין קיבלתי סירוב לפרסם את כתב היד שלי בכולם! מה אני עושה לא נכון?

כיצד להצליח?" אמיר היה מותש מהריצה האינסופית וקביעת פגישות בהוצאות ספרים מגוונות אשר לא הובילו לשום דבר שהועיל עבורו ולקידום ההדפסה והפרסום של כתב העת שלו.

אמיר הוא אחד מסופרים רבים בתחילת דרכם אשר מעוניינים למצוא ,מתוך המכלול העצום של הוצאות ספרים, את הוצאת ספרים הנכונה שתסכים לפרסם את כתב היד שלו. הדרך להגשמת החלום רצופה במאבקים והרבה סבלנות ותושייה. אמיר יודע שהדרך לא קלה, ויש אכזבות ומאבקים אישיים,  בדרך להגשמת החלום של פרסום ספר שנכתב במו ידיך ושעמלת עליו יום ולילה.

הוצאת ספרים: הדרך עוד ארוכה

ביום לאחריו אמיר החליט לפנות להוצאות ספרים נוספות ולא לוותר על פרסום כתב היד שברשותו. למרות האכזבות שנקרו בדרכו, אמיר האמין שכתב היד שלו איכותי כדי שלפחות אחת מהוצאות הספרים תסכים לפרסמו. אמיר פנה אל הוצאות ספרים קטנות וגם הוצאות ספרים גדולות כדי שיסכימו לעזור לו להדפיס ולהפיץ את כתב היד שברשותו שעליו עמל והשקיע בו שנים רבות מחייו. מאז ומתמיד מהיכרותי עם אמיר הוא לא וויתר על שאיפות חשובות בחייו והוא ידע שעליו להיאבק ולהצליח כדי להגשים את יעדיו וחלומותיו. בהוצאת ספרים בלב תל אביב אמיר נכנס כדי לקבל את הזדמנות חייו. הוא עדיין לא ציפה ולא שיער את מהלך האירועים שהוא יחווה בהוצאת הספרים הזו אשר תשנה את חייו מקצה לקצה.

הוצאת ספרים: הדרך להגשמת חלום

אמיר נכנס למשרדי ההנהלה של הוצאה לאור וישב מול חברי הצוות אשר עיינו בכתב היד שלו. אמיר חיכה לתגובה מאנשי הצוות, וכהרגלו, ציפה לתגובת דחייה אך לפתע ראה שמחייכים אליו ושכתב היד שלו אכן מוצא חן בעיניהם. אמיר חש לפתע התרגשות לא צפויה ושמחה גדולה בליבו: סוף סוף לאחר שנים של ציפייה הוא זוכה להזדמנות לפרסם את ספרו. לאחר שנים של התרוצצות בין הוצאות ספרים ברחבי הארץ אמיר זוכה בסופו של דבר לקבל את הזדמנות חייו ולפרסם את היצירה הספרותית שעליה עמל שנים קודם לכן.

הסיפור שלי

אמיר הוא אחד מידידי הנפש שלי וכאשר פורסם ספרו הראשון והופץ בחנויות ספרים , לא היה מאושר ממנו והוא ידע להעריך את ההזדמנות שנפלה בחיקו. אמיר המשיך לכתיבת הספר הבא, אף הוא בהוצאת הספרים שעימה עבד בעבר, וספר זה אף הגיע לרשימת רבי המכר תוך זמן קצר. אמיר הוא ההוכחה לכך שתושייה וסבלנות רבה עם אמונה בעצמך הוא המפתח להצלחה אישית בחיים. מי שמאמין בעצמו, למרות המאבקים והאכזבות שנקרים בחיינו, יוכל לקום על רגליו , להילחם ולהצליח להשיג את מטרותיו ויעדיו החשובים לו בחיים וזו המטרה סופית של הגשמת חלומות.

Share on facebook
Facebook
Share on google
Google+
Share on twitter
Twitter
Share on linkedin
LinkedIn
Share on pinterest
Pinterest
דילוג לתוכן