הוצאת ספרים – בית חם למחברים

מעבר להיבט הטכני של הוצאת ספרים הכוללת עריכה, הגהה, הדפסה ועיצוב היצירה הספרותית המוגמרת, הרי שהוצאת ספרים נמדדת גם ביחס אישי ומסירות רגשית של הוצאת הספרים ללקוחותיה.

הוצאת ספרים אשר קשובה לצרכי לקוחותיה היא בעלת נקודת פתיחה ליתרון מקצועי על פני מתחריה בענף זה של הוצאת ספרים. לפיכך בשל העבודה האישית ודיאלוג קשוב הנדרש בעבודה של הוצאת ספר בידי הוצאת ספרים, בין הלקוח לבין עובדי חברת ההוצאה, הרי שהממד של ליווי אישי ומענה ישיר וקשוב תוך כדי דיאלוג פורה בין עובדי הוצאת ספרים ללקוחותיה הינו אלמנט חשוב לעבודה מוצלחת שתניב את הפקתה של יצריה ספרותית ייחודית במינה לקהל הרחב. כאשר הלקוחות מרגישים בית חם בשירות מקצועי ואדיב, הרי שאז הם לא יחששו לעבוד עם חברת הוצאת ספרים באמון מלא ובשיתוף פעולה מוצלח עד לקבלת התוצר המוגמר של הספר.

הוצאת ספרים – בית חם ללקוחות

הוצאת ספרים צריכה לספק בית חם ללקוחותיה, מענה אדיב וישיר לכל בקשותיהם מרגע קבלת ההחלטה ליצירת שיתוף הפעולה ויציאה לדרך בעבודה המשותפת ועד לשלב הסופי של הפצת הספר באהבה גדולה ומסירות של הוצאת הספרים ללקוחותיה בכל שלב. כאשר הלקוחות מרגישים שהוצאת ספרים שאליה פנו לצורך עריכה, קידום והפצת ספרם לקהל הרחב מעניקה עבורם שירות מסור מכל הלב אזי הם ירצו להמשיך ולשתף פעולה וליצור אווירה ייחודית של בית חם עבורם בכל עת. השיקול העיקרי העומד מאחורי החלטה זו הוא הרצון האישי לקבל מוצר מוגמר שנכתב ונערך באופן הקשוב והמסור ביותר שניתן מטעמם של הוצאת ספרים ללקוחותיה.

הוצאות ספרים – ליווי אישי

ליווי אישי לאורך כל שלבי העריכה, הגהה, הדפסה, כריכה וכדומה הנלווים למהלך העבודה של הוצאת ספרים עם לקוחותיה הינו אספקט מכריע לשירות אישי ואדיב המסור מכל הלב מהוצאת הספרים ללקוח הפונה אליה. חשוב ביותר שכל שאלה או בקשה של הלקוח תתקבל בפתיחות והבנה אצל הוצאת הספרים ובאופן מקצועי ואדיב יעניקו את השירות הטוב ביותר ללקוחותיהם במסירות ואהבה אינסופית למקצוע. ליווי אישי הינו חלק חשוב ממקצוע המשלב שירות אישי ועבודה צמודה בין עובדי הוצאת ספרים לבין כותבי היצירה הספרותית, עבודה בשיתוף פעולה פורה וליווי אישי לכל שאלה או בקשה הינו חלק מכריע וחשוב בהענקת שירות אישי ואדיב ללקוחות.

אהבת הכתיבה

אהבת הכתיבה והמסירות לעולם הספרותי הכולל בתוכו גם עריכה והגהה עד לקבלת המוצר הסופי היא בראש ובראשונה המניע לקבלת תוצר סופי איכותי ומקצועי המוענק על ידי הוצאה לאור המעניקה שירות מסור מכל הלב. אדם המגיע לפרסם ולערוך את ספרו המיועד מגיע עם חששות וספקות ולכן חשוב להגיע להוצאת ספרים קשובה ללקוחותיה אשר בדיאלוג פורה יכולה להעניק שירות איכותי ואישי ללקוחותיה ולהפגת ספקותיהם וחששותיהם. אהבת הכתיבה והמסירות לעולם הספרותי היא משותפת גם להוצאת ספרים וגם ללקוחותיה המגיעים לערוך, לשכתב, ולהפיץ את יצירתם הספרותית לעיני כל.

Share on facebook
Facebook
Share on google
Google+
Share on twitter
Twitter
Share on linkedin
LinkedIn
Share on pinterest
Pinterest
דילוג לתוכן