הוצאות ספרים – החלום

סבא שלי תמיד אמר שחלומות גדולים מתחילים בשאיפות קטנות שהופכות לחלומות שמתגשמים. הדרך להגשים חלומות היא לשאוף ולהתפתח וזו הדרך היחידה להגשים יעדים שחלמנו עליהם.

הסיפור של סבא שלי הוא סיפור חיים של אדם נפלא אחד שהקדיש את חייו לעבודתו כסופר רבי מכר אך מעולם לא שכח אותנו, משפחתו האהובה והיקרה, ואת רוב ספריו הקדיש לנו לילדיו ולאשתו האהובה. סבא שלי הוא גם הבעלים של שתי הוצאות ספרים שבנה במו ידיו וטיפח אותם כך שהם הפכו עם חלוף השנים להוצאות ספרים מקצועיות בעלות מוניטין מקצועי שסופרים רבים הגיעו אליו לעריכה ופרסום של ספריהם.

הוצאות ספרים: החלום

סבא שלי נולד אי שם בעיירה קטנה בפולין כאשר חלומו הגדול היה לכתוב ספרים וגם כישרונו המופתי התבטא בכתיבת פרוזות וסיפורים מעוררי השראה. בתקופת מלחמת העולם השנייה סבא ברח ליערות לבדו והוא איבד את הוריו היקרים במלחמה הארורה והם נרצחו בידי הנאצים.

אי שם ביערות, לבדו ובודד, סבא סיפר לעצמו עלילות דמיוניות כדי לשרוד בקור ובבדידות של היערות אי שם בפולין. כישרונו ביצירת עלילות מגוונות ודמיונו הפורה הם הכלים שעזרו לו לשרוד את ימי השואה ולהינצל מאימת הנאצים.

הוצאות ספרים: התקווה

לאחר המלחמה סבא עלה ארצה ופגש את מי שתהיה אשתו ואהבת חייו הגדולה. במקביל סבא פרסם את ספריו במספר הוצאות ספרים קטנות אך רצה גם לפתוח הוצאת ספרים משלו כדי שיוכל לערוך ולפרסם את ספריו בכוחות עצמו וגם לעזור לאחרים לפרסם את ספריהם. הוא השקיע מחסכונותיו וכעבור מספר שנים כבר היו בבעלותו שתי הוצאות ספרים קטנות שהלכו וגדלו עם השנים וצברו לקוחות קבועים ונאמנים ויותר מכך: סבא קיבל מוניטין של איש מקצוע והוצאות הספרים בבעלותו הפכו למקום מוערך שהגיעו אליו סופרים מכל הסוגים: סופרים בתחילת דרכם ואפילו סופרים מיומנים בעלי הכרות וותיקה ורבת שנים עם סבא. כולם הגיעו לראות את הוצאות הספרים של אבא, להתרשם מעצותיו המקצועיות ומשירות אדיב שהעניק לכל לקוח שנכנס לקבל את מבוקשו. סבא שלי עבד במסירות והשקיע בכל לקוח עבודה אישית מכל הלב בכל שלבי עריכת הספר ועד הוצאתו לאור. סבא שלי עודד את לקוחותיו להאמין ביצירותיהם הספרותיות והעניק להם ביטחון בכתבי היד שלהם כך שהם נהנו גם משירות מקצועי של סבא וגם מעצותיו האישיות והחכמות שהן תוצר של ניסיון חיים.

סבא שלי

סבא שלי הוא איש מיוחד. הוא סופר של רבי מכר וגם בבעלותו שתי הוצאות ספרים שטיפח ובנה אותם במו ידיו אבל למרות הצלחתו המקצועית הוא נותר איש צנוע ונעים הליכות. הוא היה תמיד נאמן לנו, למשפחתו האהובה, ובסופו של יום עבודה תמיד נהנה מארוחה משפחתית עם היקרים שלו ובכך סוד קסמו וייחודו כאדם נפלא וייחודי לדורו.

Share on facebook
Facebook
Share on google
Google+
Share on twitter
Twitter
Share on linkedin
LinkedIn
Share on pinterest
Pinterest
דילוג לתוכן