הוצאה לאור של ספרי מנהיגים

הוצאה לאור של ספרים של מנהיגים רבים במדינת ישראל אשר עיצבו את פני המדינה הצעירה ואשר שמרו בעוז רב על גבולותיה היו בין השאר: יצחק רבין, יגאל אלון, אריק שרון ועוד רבים וטובים

אשר סיפורי החיים שלהם הנציחו אומץ ותעוזה אישית של אנשי צבא וחלוצים אשר שמרו על גבולותיה של מדינת ישראל הצעירה בכל מחיר. אומץ ליבם של מנהיגים אלו וסיפורי החיים שלהם הם אלו שעיצבו דורות שלמים של לוחמים אשר מוכנים להקריב את חייהם למען המדינה ולשימור גבולותיה.

הוצאת ספרים – מה מסתתר מתחת לדמות

סיפורי החיים של מנהיגים שהיו למדינת ישראל טומנים בתוכם עלילות מאתגרות ויותר מכך, אנשים מעניינים אשר כל אחד בייחודו האישי תרם למורשת ולהיסטוריה של מדינת ישראל. כל אחד מדמויות אלו מסתיר בתוכו עולם שלם של אופי וקסם ייחודי האופייני לכל אחד ממנהיגים אלו שצמחו במדינת ישראל.

יצק רבין, לדוגמה, היה ידוע בביישנותו כחלק מהאופי הייחודי שלו אבל זה לא הפריע לו לבנות קריירה צבאית יוצאת דופן ומרשימה במינה ולהיות ראש ממשלה זכור לטובה במדינת ישראל. גם משה דיין, רמטכ"ל ואיש צבא ידוע ונצר למשפחת דיין הענפה, היה ידוע בקסמו האישי אשר כבש לבבות נשים וגברים כאחד, כריזמטיות ושאפתנות ללא גבולות והיא שהפכה אותו לרמטכ"ל ואחד מאנשי המפתח בהיסטוריה הצבאית והפוליטית של מדינת ישראל. גם יצחק רבין וגם משה דיין מייחדים את עצם סיפוריהם יוצאי דופן ומעניינים של גדולי המנהיגים של ארצנו אשר תרמו לפריחתה של המדינה מבחינה כלכלית, פוליטית וצבאית. כל אחד בדרכו תרם לשגשוגה וקידומה של המדינה הצעירה מאז קום המדינה ועד ימינו.

הוצאה לאור של ההיסטוריה הישראלית

אחד המאפיינים של ההיסטוריה הישראלית לדורותיה הוא ייצוגם של דמויות מנהיגים בעין הציבור: הסיפורים מתועדים באמצעי התקשורת ומקבלים ממד ייחודי. לכל אחד מהם בפני עצמו בזכות מעשיהם בהיסטוריה שתרמו לקידומה של מדינת ישראל מימי קום המדינה ועד ימינו ובזכות אופיים וגישתם הייחודית להם אשר הנציחה אותם כמנהיגים יוצאי דופן בהיסטוריה הישראלית. סיפורים של מנהיגים אלו מונצחים לדורותינו ולדורות הבאים כדמויות של מנהיגים אשר תרמו לצמיחה פוליטית, ציבורית, חברתית, תרבותית וכדומה על כל ההיבטים והתחומים האפשריים לצמיחה ושגשוג של מדינת ישראל על כל דורותיה. המאבק להקמת מדינת ישראל ולשגשוגה לאורך השנים לווה במלחמות ומאבקים עקובים מדם עם שכנינו ממדינות ערב, אבל בזכות מנהיגים בעלי תושייה ואומץ יוצא דופן, קיבלנו מדינה חזקה ולוחמת עם מנהיגים שאינם בוחלים בכל אמצעי לשימורה ולשגשוגה של מדינת ישראל.

Share on facebook
Facebook
Share on google
Google+
Share on twitter
Twitter
Share on linkedin
LinkedIn
Share on pinterest
Pinterest
דילוג לתוכן