הוצאה לאור – חוכמה וניסיון

האתגר שמלווה את האנשים שמשתפים בסיפורי החיים שלהם הוא כיצד לספר את סיפורי החיים כך שיוכלו לעניין את שומעיהם. הוצאה לאור תעשה הכול כדי לפרסם ספר שירתק את קהל השומעים, ילדים ובוגרים כאחד,

ומהווים שיעור לחיים עבורם על סמך האתגרים וההצלחות שחוו הדור הבוגר יותר המספר את סיפורו. אין דבר שמשתווה לחוכמת חיים המשתקפת בעיניו של הסבא שעבר רבות בחייו, ואין דבר שמשתווה לסיפורי החיים המעניינים והייחודיים של סבא או סבתא שעברו חיים שלמים המלווים בשלל רגשות מעורבים: אהבה לצד שנאה, כעס לצד שמחה, אכזבה לצד תקווה והכל מהול בניסיון חיים ייחודי במינו.

שלושה דורות

הוצאה לאור שתפרסם ספר משפחתי תעשה חסד. הסיפורים המשפחתיים עוברים מסבא או סבתא לילדיהם, ומילדיהם לנכדיהם. שלושה דורות של משפחה אחת ועלילה עשירה ומגוונת אשר מהווה את תמצית מכלול הייחוד של החיים. אלו חיים של תקווה לצד ניסיון חיים עשיר וניתן לראות בעיני הנכדים התמימים את ניצוץ התקווה בעיניהם ואהבה גדולה כאשר הם מקשיבים לסיפורים של הוריהם וכן של סבא וסבתא שלהם. עיניהם התמימות של הנכדים אל מול עיניהם מרובות ניסיון החיים של סבא וסבתא הם הניגוד המשלים והמופתי שמרכיב את חיינו, לטוב ולרע , ומזכיר לנו את מעגל החיים האינסופי של דורות שלמים של משפחה אחת. יותר מכך, סיפורי חיים הם נכס שמסופר מדור לדור במשפחה, מתועד על ידי הילדים והנכדים שמעבירים סיפורים אלו מדור לדור וכך נשמר הנכס היקר מכולם: זיכרון משפחתי יקר הנאסף ומועבר מדור לדור. נכס זה הינו יקר במינו כי הוא מתעד את זיכרונותיהם, תקוותיהם, ומחשבותיהם של דורות שלמים של משפחה, מדור לדור , ומשמרים את העבר לטובת דור העתיד שייהנה אף הוא מסיפורי חיים ייחודיים במינם של הדורות במשפחה.

Share on facebook
Facebook
Share on google
Google+
Share on twitter
Twitter
Share on linkedin
LinkedIn
Share on pinterest
Pinterest
דילוג לתוכן