הוצאת ספרים – הדרך אל האושר

מי לא רוצה להיות מאושר, לחוש שהוא הגיע להישגים, הגשמים יעדים, הטביע חותם במציאות. ספרים בכלל וכתיבה בפרט מאפשרים לאדם להגשים את חלומותיו ולהגיע לאושר. כיצד? פשוט מאוד.

הכתיבה היא מעין תרפיה, שבאמצעותה האדם הבודד חורג ממציאות היום-יומית שבה הוא משוקע, מדחיק את מחשבותיו הטורדניות שאינן נותנות לו מנוח ומאפשרות לו לעוף על כנפי הדמיון בדרך לעולם שכולו כיף והנאה.

הוצאת ספרים שמחה לקבל ספרים אופטימיים ולא רק ספרים מלנכוליים. אמנם כל כותב וכותב בוחר על מה לכתוב, בהתאם לעולמו הפנימי, אך כיום ישנם הרבה ספרים המאפשרים לכותב להיות חשוף לתהליכי שינוי, להגשמה עצמית ולדרכים שבהן יוכל להגשים את מטרותיו ולהגיע לאושר.

הקשר בין כתיבה ובין אושר

ספרים מאפשרים אפוא לאדם להגיע לאושר, ולכן הוצאת ספרים יודעת כי ספרים אופטימיים ומלאי אתגר ייחטפו ממדפי הספרים על ידי הקוראים, ספרים על כוחו של הדמיון, על תהליכי שינוי, על ניהול משברים, על שינוי כדרך חיים, על ניהול נכון של הכספים, על עסקים ועוד. אנשים רוצים להיות אופטימיים, ולא דווקא לשקוע בספרים מלנכוליים וכבדים. אולם גם אלה נחטפים לעתים, הכול תלוי כמובן ברמת העניין שהם מייצרים.

מסתבר שאכן הוצאות ספרים רבות מנסות להרחיב את הז'אנרים שהם מפרסמות, ולאפשר לקהל הקוראים מגוון רחב של בחירה. הוצאת ספרים תשמח אפוא לקבל כתבי יד מגוונים ומאתגרים, וכאלה שעדיין לא ראו אור. לכן ההמלצה שלנו היא קודם כול להתחיל לכתוב ולנסות להגשים את עצמם דרך הכתיבה. זה כשלעצמו יביא לכם אושר ותשוקה והנאה רבה, וכך יום אחרי יום תיגשו למחשב ותמשיכו את העלילה או הנושא המרתקים שעליהם כתבתם. אם תהיו עקביים, ימשיך האושר ללוות אתכם, וכך היצירה שלכם תהיה משובחת יותר. הוצאות ספרים יודעות להבחין בפוטנציאל כתבי היד, ולכן אם תשקיעו זמן בכתיבה ותכתבו על נושאים מעניינים ומאתגרים, אתם תעלו את סיכוייכם להתקבל אל הוצאות ספרים.

מה רוצות הוצאות ספרים?

אם כן, האושר הוא בהישג יד וניתן לעשות מאמץ קטן על מנת להשיג אותו. כתיבה היא תרפיה מופלאה על מנת לחמוק ממציאות היום-יום בדרך אל האושר. הוצאות ספרים יודעות כי קהל הקוראים מעוניין לספרים מעוררי תקווה וחזון, ושבאמצעותם ניתן לחולל שינויים מהותיים בחייהם. יש שנעזרים ממש בהמלצות שיש בספרים ופועלים על פיהם. ספרים אלו מעוררי השראה ומי שמתמיד יזכה בהארה גדולה בדרך לשינוי המיוחל. זה אפשרי לכתוב ספרים כאלו אם רק נחשוב מעט בבית, נעלה על הכתב מספר נושאים לכתיבה, ובתהליך עקבי נבחר את הנושא המתאים לנו ביותר לכתיבה. התהליך יכול להימשך מספר ימים ולעתים שבועות, הכול תלוי בבשלות שלכם. ותהליך זה הוא חלק מהאושר הנכסף שכולם רוצים לחוש אותו, לחיות עמו.

Share on facebook
Facebook
Share on google
Google+
Share on twitter
Twitter
Share on linkedin
LinkedIn
Share on pinterest
Pinterest
דילוג לתוכן