הוצאה לאור של ספר טוב בחורף

ימים קרים לפנינו, הסערה גדולה, התנורים עובדים שעות נוספות וכולם רוצים לקרוא ספר טוב מתחת לשמיכת הפוך. והרי לפניכם המלצה לאחד הספרים החמים היום בשוק "גורל אחד" של הסופר ב. נעם.

ספר זה לוקח אותנו למחוזות נפלאים של קשר חם ואוהב בני שני ילדים שנפרדו זה מזו בגיל קטן.

העלילה מסתעפת, הוריהם מתו וכל חייהם הם סביב חיפוש מתמיד. כשקיבלנו את כתב היד ידענו מיד כי מדובר בספר בעל פוטנציאל גדול, מה שכך היה.

ספר רומן הוא ז'אנר מאוד פופולרי בקרב הקהל בישראל והוא מצליח להגיע שוב ושוב לראש רשימת רבי המכר. מה סוד קסמם של ספרי הרומן אשר הוצאה לאור מפיקה? אם כן, בני אדם אוהבים לצאת משגרת יומם, לעוף על כנפי הדמיון, להשתחרר ולא במעט מהאילוצים היום-יומיים שבהם הם נמצאים. ואמנם, ספר רומן טוב מצליח לסחוף אחריו קוראים רבים שמבינים שכאן הולכת להיות עלילה מהפנטת ויוצאת דופן.

כבר בעמודים הראשונים של כל ספר אפשר לחוש ולהבין האם מדובר בספר מרתק או ברומן טפל. ספרים טובים נחטפים מיד. ספר טוב הוא ספר אשר המחבר יודע כיצד להוביל את קוראיו צעד אחר צעד לקוחות מעניינים, בלתי אפשריים, שבהם המקריות היא לב לבה של העלילה הדרמטית אשר עשויה להשתנות בכל רגע ורגע.

במיוחד בחורף, ספרי הרומן הם ספרים המבוקשים במיוחד על ידי קהל הקוראים הישראלי, שמשתוקק לכוס תה חם עם ספר דרמטי ועם המון תקווה ואופטימיות לחיים מאתגרים ומרתקים. הרי כל אדם שואף לחוויות ולריגושים, וספרי רומן יכולים לממש את הציפיות עד תום.

המלצה שלנו – לכו אל חנות הספרים ותקנו לכם רומן מעניין ומרתק, תוך שאתם מדפדפים בו בחנות ומתרשמים מן הספר ומן העלילה.

Share on facebook
Facebook
Share on google
Google+
Share on twitter
Twitter
Share on linkedin
LinkedIn
Share on pinterest
Pinterest
דילוג לתוכן