הוצאה לאור של סיפור משפחתי

כתיבת ביוגרפיה אישית במסגרת הוצאה לאור או משפחתית יכולה להיווצר גם במסגרת רצון לתיעוד משפחתי לדורות הבאים. יכול להתקיים מצב בו אדם מהמשפחה בוחר לתעד את חייו באמצעות כתיבת ביוגרפיה המתעדת גם את סיפור המשפחה כולה כרקע לסיפור חייו.

כתיבת סיפור משפחתי נועדה לתעד סיפורים של משפחות ושל אנשים מסוימים במשפחה ובכך יוצרת כתיבה אישית משפחתית במשלבת את אלמנט הרגש בכתיבה זו ומשמרת זיכרונות משפחתיים לשנים ארוכות עבור בני המשפחה בהווה וגם לדורותיהם הבאים. כתיבה והוצאה לאור מאפשרים להנציח זיכרונות יקרים של בני משפחה לדורות הבאים ולמנוע מהם לדעוך עם חלוף הזמן.

הוצאה לאור של סיפורים משפחתיים

כך ניתן לשמר ולתעד זיכרונות של האדם במסגרת המשפחה כאשר הוא מתאר אירועים שקרו לבני המשפחה בתיעוד היסטורי וכך הביוגרפיה האישית הופכת גם לביוגרפיה משפחתית. הוצאה לאור של סיפורים אלה כוללת תיאורים כתובים ולעתים גם תיאורים חזותיים באמצעות תמונות של האדם העומד במרכז הביוגרפיה ושעליו מסופר סיפור החיים ובנלווה אליו גם מתוארים חוויות של בני משפחתו וכך אנו נחשפים לעולם ומלואו של חוויות משפחתיות מתועדות. ביוגרפיה משפחתית משמרת את העבר וההווה ומעניקה תיעוד מוצלח לדורות הבאים לשימור זיכרונות, תקוות ורגשות סמויים וגלויים של האנשים השותפים בסיפור החיים המרכיב את הביוגרפיה המשפחתית.

הוצאת ספרים לשימור זיכרונות

כתיבת סיפור משפחתי היא אמצעי נהדר לשימור זיכרונות משפחתיים והפיכתם לתיעוד הנשמר שנים ארוכות לדורות הבאים של בני המשפחה. היא עוזרת לשמר זיכרונות יקרים שלא ידהו עם חלוף הזמן באמצעות תיעוד כתוב של זיכרונות אלו לדורות הבאים וכך גם הדורות הבאים של בני המשפחה יכולים ליהנות מסיפורי העבר של בני משפחתם ואף ללמוד מהם שיעורי חיים וזיכרונות אהובים כדי לחמם את הלב. הוצאת ספר היא אמצעי לשימור זיכרונות יוצרת זיכרון ייחודי שאינו דוהה עם חלוף השנים ובכך נשמרים זיכרונות אהובים עם יקירינו לשנים ארוכות. שימור זיכרונות אהובים הוא נכס יקר שאין כדוגמתו ולכן כתיבת ביוגרפיה מעניקה הזדמנות מופתית לשימור זיכרונות שלנו ושל אהובנו היקרים כך שלא ידהו עם חלוף הזמן, והם יישארו עמידים בפני מפגעי הזמן כך שיישארו כזיכרונות חיים ומלאי רגש בליבנו ובמוחנו באמצעות כתביה ביוגרפית המשמרת זיכרונות יקרים אלו.

הוצאה לאור והפצה

תיעוד משפחתי של זיכרונות, מחשבות ורגשות אישיים של בני המשפחה הוא כלי נהדר כדי לקרב רגשית את בני המשפחה זה לזה, באמצעות תיעוד זיכרונות משפחתיים יקרים מפז אשר יישמרו לעד במוחם ובליבם של בני המשפחה. תיעוד משפחתי ייחודי זה יעבור גם לדורות הבאים ולא יימחק או ייעלם עם חלוף השנים.  היתרון המשמעותי לתיעוד משפחתי הוא שהזיכרונות יישמרו לשנים ארוכות עבור בני המשפחה לדורות בהווה וגם לדורות בעתיד ובכך ייחודו וסוד קסמו.

Share on facebook
Facebook
Share on google
Google+
Share on twitter
Twitter
Share on linkedin
LinkedIn
Share on pinterest
Pinterest
דילוג לתוכן