אילו ספרים אנו מוצאים לאור?

אנו, הוצאה לאור הדובדבן, מוציאים לאור מגוון רחב של ספרים, החל בספרי פרוזה וספרות יפה וכלה בספרי עיון ושירה. אנו מאמינים כי ניתן להשפיע על שוק הספרים בישראל באמצעות ספרים מעוררי השראה וחזון, שיטביעו את חותמם בתרבות הישראלית.

בקרוב יראו אור שלושה ספרי שירה חדשים. הראשון ספרו השני של איציק עובדיה "אשתי וערב", וזאת בעקבות הצלחתו של ספר השירה הראשון "פלירטוט עם הדובדבן". ספר נוסף שיראה אור הוא ספר השירה של אלון אשתר "תמונות נפש", ובו התבוננות פנימית על חוויותיו ועל הדילמות שלו במהלך חייו. ספר שלישי שיראה אור הוא ספרו של עידוא דגן "פוטושופ לשימקל'ה", ספר מפתיע ומעורר השראה.

הוצאה לאור של ספרי פרוזה

מיותר לציין שז'אנר זה הוא אקטואלי מאוד עבור הקוראים שלנו בפרט ועבור קהל הקוראים הישראלי בכלל, שחוטף בהמוניו ספרים בז'אנר זה. ספר חדש שרואה אור בימים אלה הוא ספרו השני של ב. נעם "מבצע עדן", ספר דרמטי ויוצא דופן. ספר חדש נוסף הוא ספרו של שי שוורצבורד "קאזוס בלי". ד"ר יצחק אלסטר, פסיכולוג במקצועו, לוקח אותנו אל מחוזות הדמיון בז'אנר סיפורים קצרים בספר חדש "כל העולם מבוך". הוצאה לאור הדובדבן שמחה מאוד להגיש לכם ספר ביכורים זה העוסק במסע למחוזות בלתי מוכרים, המסמלים מצבים אמתיים. לראשונה, תגלו תשובות רבות לשאלות מסתוריות.

הוצאה לאור של ספרי ילדים

לאחרונה יצא ספרו רב המכר של עמי חלבי, החיתולי של תולי, שהתקבל באהבה על ידי קהל הקוראים. בקרוב מתוכננים לראות אור שני ספרי ילדים חדשים: האחד, ספרה של דורו מלכה, סבתא יוצאת מהמחשב, על הקשר חוצה עולמות ויבשות בין סבתא שגרה באמריקה ובין הנכד שמחכה לה בקוצר רוח בישראל. ספר נוסף שיראה אור הוא ספרו של רווה דמרי, ניצן הולכת לבריכה, על קשר חם ואוהב בין אב ובין בתו.

איך ספר הופך להיות רב-מכר?

כל הוצאה לאור שואפת שספריה יהפכו לרבי מכר. ובכן, סיכוי זה תלוי בהרבה גורמים, אבל הדבר החשוב ביותר הוא איכות הספר. אם הספר חדשני, מעניין, מאתגר, יוצא דופן, יש סיכוי להצלחתו בשוק הספרים. כמובן שאין לדעת מראש מה באמת קהל הספרים יאמר על ספר זה או אחר והאם הספר ימכור מאות עותקים,  אבל ספרים איכותיים בעלי משמעות, סיכוייהם למכור היטב – טובים.

Share on facebook
Facebook
Share on google
Google+
Share on twitter
Twitter
Share on linkedin
LinkedIn
Share on pinterest
Pinterest
דילוג לתוכן