מפגשים ספרותיים יוצקים תוכן ומשמעות בחיי האדם. חברה ללא תרבות בכלל וללא ספרים בפרט, לא תשרוד לאורך זמן. על החשיבות של קריאת ספרים וכתיבתם אין צורך להרחיב, ולכן החליטה הוצאת ספרים 'הדובדבן' ללכת צעד אחד קדימה ולפתוח בפני קהל הקוראים הרחב את האפשרות להשתתף במפגשים ספרותיים עם מיטב הסופרים הישראלים העכשוויים שישפכו אור על תהליך כתיבתם, על בחירת נושא לספר, על דילמות הסופר בעת הכתיבה, על עיצוב הדמויות והעלילה ועל הרצון או אי הרצון לכתוב על פי צו השעה.

הוצאת ספרים חייבת להטביע חותם במציאות ולא לשמש הוצאת ספרים המפיצה רק ספרים לחנויות. הוצאת ספרים צריכה לאפשר לציבור הקוראים ולאוהבי המילה הכתובה נגישות לעולם הספרים, שלעתים נסתר מן העין, ולקבל מידע רלוונטי שישפיע לחיוב על עולמו של הפרט ושיאפשר לו לחיות חיים ראויים ומכובדים.

 

פרטים על המפגשים הספרותיים

מפגשים אלו ייערכו בכל רחבי הארץ ומספר המשתתפים בו יהיה עד עשרים איש. המפגשים ייערכו בחלקם במתכונת חוגי בית או באולמות הממוזגים שלנו. במפגשים יספרו הסופרים על כתיבתם וישתפו את המשתתפים בחייהם ובפועלם. בסיום השיחה ניתן יהיה להפנות שאלות לסופרים בעניינים מקצועיים ואחרים וכן שאלות העוסקות בדברים שנאמרו קודם לכן.

המפגש הוא חד-פעמי ועלות ההשתתפות בו סמלית, למעט מספר פעמים שבהם יחליט הסופר שיש מקום לאפשר קיומם של מפגשים ספרותיים נוספים.

בסיום הערבים הספרותיים ניתן יהיה לרכוש את ספרי המחברים חתומים בהנחה ניכרת של 50% מן המחיר הרגיל.
משך כל מפגש: שעה וחצי.
מועדי מפגשים: בשעות אחר הצהריים או הערב.

מדי פעם תתפרסם באתר הוצאת ספרים 'הדובדבן' תכנייה ובה פירוט מלא של מועדי המפגשים והנושאים שבהם ידונו הסופרים עם קוראיהם.

מעצם טבעם המפגשים הספרותיים מסקרנים ומאתגרים משום האפשרות לפתח קשר אישי עם סופר מוכר ומעורך. מפגשים אלו מאפשרים לברוח מן המציאות לשעתיים תמימות ולעוף על כנפי הדמיון בדרך למסע ספרותי מרתק מעין כמוהו. כמה הזדמנויות יש לכם לשוחח עם סופר מוכר פנים מול פנים?
הוצאת ספרים 'הדובדבן' מאפשרת לכם לעשות זאת במחיר השתתפות סמלי, שווה לכל נפש. אתם מוזמנים להביא למפגשים אלו חברים וחברות, מכרים, שכנים ובני משפחה ולצרף אותם לשרשרת המפגשים הספרותיים שעוד צפויה לנו במהלך השנה.

לפרטים נוספים יש לפנות למשרדי ההוצאה בטלפון: 04-8734066

 

 

 

הוצאות ספרים


הוצאות ספרים קמו והתפתחו במשך

קרא עוד

הוצאות לאור


הוצאות לאור משגשגות, ולראייה...

קרא עוד

המלצות הצוות


בשנה האחרונה פרסמה הוצאת ספרים

קרא עוד

פרקים ראשונים


כאן ניתן להתרשם מפרקים הראשונים...קרא עוד

פרסמו ספרכם כאן


חדש באתר - פרסום ספרים חדשים ואירוח

קרא עוד
שם:
טלפון:
מייל:
הודעה:
סניף צפון 04-8734066
סניף מרכז 052-5702454